Velká novinka!

Stanice CW obnovila seriál The Originals pro 4. sérii! Budete slavit nebo byste seriál již ukončili?

originals-logo
21 komentářů
 1. Karen napsal:

  Já jsem ráda za prodloužení, tedy za předpokladu, že se vrátí Klaus (a že ho nezabijí), bez něj by to už nemělo cenu.

 2. michaaalla napsal:

  Super!!! Už se těším!!! :D :D :D Ale souhlasím s tím, že bez Klause by to nemělo cenu tak snad přežije 3. sérii :D

 3. klára napsal:

  Já souhlasím s oběma komentáři a chci 4 serii

 4. Amdrea napsal:

  slaviiiiiit <3

 5. mira napsal:

  jsem rád že seriál pokračuje ale trapné je že bude pokračovat upíří deníky

 6. imp napsal:

  Podmínka pro 4. je prostě Klaus. Ale jinak 3. řada je mnohem lepší než 2., takže jsem doufala v tento výsledek.

 7. koool napsal:

  Teprve to začíná návratem Kola a Finna…….ješte to chce Beku

 8. Megan napsal:

  Zrušila bych TVD. Za TO jsem ráda, že pokračuje.

 9. klaus98 napsal:

  imp: Mi řekni v čem je lepší 3 serie, ta 2 řada měla lepší příběh lepší záporáky Ester,Mikael,Fin,Dahlia ve 3 řadě sou záporáci Aurora,Tristan,Aya. Pro mě je 3 serie nejhorší ale zase lepší lepší než TVD

 10. Karen napsal:

  klaus98: Druhá série měla hrozně přeplácaný a chaotický příběh, dlouhé a otravné scény s Hayley a Jacksonem, samou výměnu těl a oživování (ve trojce je to zatím jen Kol a s tím s počítalo), příliš velké zaměření na čarodějnictví a vlky než na upíry, záporáky sice celkem dobré, ale většinou nevyužité a to rodinné melodrama už mě taky moc nebralo. To neznamená, že by tam nebylo pár výborných epizod, nebo že by to i tak nebylo lepší než TVD, ale mě třeba víc vyhovuje přímočařejší příběh, reálnější nebezpečí pro Původní, zaměření se na staré upíry a absence vyloženě slabých epizod, takže souhlasím s imp, že je třetí řada lepší než druhá. A pokud mám mluvit za sebe, tak i první se mi líbila víc. Ale je to samozřejmě otázka vkusu, každému se může líbit něco jiného.

 11. klaus98 napsal:

  Karen: Mě nevádí že tam nejsom rodinné melodrama ale že tam nejsou podobní záporáci jak ve 2 řadě. Ve 3 řadě kdyby chtěly tak tu celou bandu Strix mohli zabít hned v prvním díle.Od epizody 3×05 se tam řešila jen Aurora už mě to připadalo jak TVD. Příběh 3 řady je zajímavý ale ti staří upíři skoro pro ně nepřestavují hrozbu, to mi vadí.

 12. Gabi napsal:

  Já jsem rozhodne pro další sérii. Ale jen když se vrátí Klaus a Haley. Na TVD jsem zanevrela už během pate série. TO se mi libi mnohem více, ale bez Klause to nebude ono.

 13. Carrie napsal:

  Určitě Klause neodepíšou, ztratili by hodně diváků.. :) Já jsem teda ráda i za prodloužení TVD :) ta 7. série mi přijde super, jak se to netočí všechno kolem Eleny.. Ale jsem tu asi jediná :D

 14. imp napsal:

  klaus98: mm… záporák duch mrtvé čarodějky? :D jo potom Dahliu udělali dobře byla ve 3 dílech.. Ve 3. sérii je více, je hodně bojových scén, protože se na to producenti snaží natáhnout více diváků.. Promiň ale čučet každý díl na Hayley, jak mluví sračky a pobíhá po lese… no to sorry. Pak jsme koukali na Frayu „jsem postava, každou chvíli řeknu něco jiného“, a rodinných melodramat už byl dost. Trinity jsou odzatem The Originals a upozorňují na jejich chyby, Aya byla hrdý protivník. Teď to vypadá, že pojedou na styl 2. řady. Klaus a Hayley budou utíkat před random protivníky, které nevidíme a nepřijdou nám nebezpeční. Ne! Mě se 2. řada nelíbila, každ díl se omýlalo to samé. Jen doufám, že se vývoj 3. řady nepůjde opradu tím směrem.

 15. imp napsal:

  Karen: ty jo, teď jsem si všimla, že jsem napsala něco podobného jako ty :D příjemné vědět, že to někdo vidí podobně :))

 16. Karen napsal:

  imp: To rozhodně. :))

 17. Renata napsal:

  Proc by mela byt dalsi serie bez Klause?

 18. Lenka napsal:

  WOW!
  Rozhodně jsem stopro pro další sérii (samozřejmě jedině pokud se vrátí Klausík:3)

 19. kiki napsal:

  ja jsem taky rada a taky si myslim, ze je treti serie lepsi nez druha. :)

 20. Elvira napsal:

  Je to super, že bude další série. Doufám, že Marcel a Beka to dají dohromady :-)

 21. Lucík napsal:

  Určitě slavit!!!

Přidat komentář