Safety For Sarah Walkathon

Akce se zúčastnili jak herci z The Originals, tak i z The Vampire Diaries a členové štábu spolu s Julií Plec.
Fotky herců z TVD naleznete na TVD webu.


16 komentářů
 1. Daninka napsal:

  Že by tam chyběla největší zlatokopka z Los Angeles? Přece nebude chodit po konkurzech, když může být něcí starý přívěšek. Jak může být jeden chlap tak blbej

 2. Jay napsal:

  Daninka: koho myslíš?

 3. Nicole napsal:

  Mám pocit, že manželku Josepha Persii :o))

 4. Daninka napsal:

  Znáš jinou pseudoherečku v Los Angeles, která se cpe všude kde je její manžel. Chudinka, ať ji někdo zakáže používat slovo herečka.

 5. Leonka napsal:

  Pravda je, že se cpe všude. Její filmografie je k zasmání, možná, že jen že hrála prý v Buffy. Vůbec si ji nevybavuji, zase asi štěk. Joseph by si zasloužil kohokoliv, kdo bude mít rád pro něj samotného a ne tuhle rádoby filmovou star. Všichni kdo se podívají, kdy ji začali chodit nové role je až chodila s Josephem, náhodička. Aspoň si domyslíme na co ho má, prý láska.

 6. michaaalla napsal:

  Mě se taky Persia zdá taková… nesympatická, to ale neznamená že budu nadávat na někoho koho vůbec neznám…. nebo vy ji znáte osobně??? že víte jaká je to zlatokopka??!

 7. Leonka napsal:

  Spíš ta co si dělá slávu přes někoho jiného. Nemusím ji znát, stačí mi, že cpe ksicht všude kde fotí Josepha a nemusím být Einstein, abych si dala dohromady proč ho má. Když je tak úžasná, proč ji nedávají do reklam v USA? Proč Loreal z ní nešílí? Já nemám tyhle typy ráda, spíš lituji chlapy co si myslí, že tahle nula si namluví slavnějšího herce a je to láska. Škoda, že se Joseph víc nenaučil od Klause.

 8. Daninka napsal:

  My svoje řekli. Můžete ji opěvovat, jak je krásná, jak jsou její tetovačky sexy a jak to bude lovestory až za hrob. Jediné – chudák Joseph až na to za rok, dva přijde, bude se divit.

 9. Daninka napsal:

  Stačí si prostudovat její stránku na IMDb- žádné velké filmy, jen malé role. Začalo se ji dařit až když znala Josepha. Dejte si to dohromady, na rozdíl od jiné co hrála v Borgii, Child 44 a Emperoru, že.:)

 10. michaaalla napsal:

  Bože vám něco vysvětlovat…… Máte nastudovanou filmografii vidíte pár fotek a hned jste nejchytřejší…… A koho byste Josephovi přáli???…… Sami sebe

 11. Daninka napsal:

  Kohokoliv kdo ho má rád ne pro slávu, ale pro něj samotného. Uvidíte za pár let. Já myslím, že Joseph je zadaný srdcem jinde….kdyby my, bylo by to super.

 12. Sára napsal:

  Vždyť tam ta mrcha Persia je (druhá fotka) :-/

 13. BonBon napsal:

  Musím holky Darinku a Leonku fakt pochválit. Smála jsem se u vašich komentářů, slyšela jsem tu ironii, ale úplně ve všem s vámi souhlasím!!! Persia je akorát pěkně vypočítavá mrcha, co Josepha ovládla nějakým svým woodoo..

 14. Daninka napsal:

  Woodoo že by? Určitě hrála na Jamaice stínové nebo rituální divadlo a tetovačky na wodoo má.

 15. Nikýsek napsal:

  Proboha holky dejchejte :D Tak ještě aby nebyla na fotkách se svým manželem :D

 16. Daninka napsal:

  Taky má nejkrásnější ženu z celého seriálu. :) Proto dýcháme.

Přidat komentář