Promo-video k 3×15

A máme tu ukázku z 15. epizody s názvem „An Old Friend Calls„.
6 komentářů
 1. Andrea napsal:

  Kol 😁😀😃😆😄

 2. imp napsal:

  :DDDDDDDDDDDDDDD hej těším se… :D poslední díl byl super, jen jsem fanoušek Klause skrz naskrz takže z výsledku nejsem nadšená. A daší díl …no nevím.. :D vypadá nudně :D

 3. Helena napsal:

  Já jen doufám, že ta Davina ví, co dělá :-D pokud vím, tak je nezletilá a nezkušená. Snad to Kol přežije bez úhony :-D
  Klause je mi líto, prostě je to průšvihář a smolař, bohužel :-D

 4. Karen napsal:

  Škoda Ayai, byla sice pořádný záporák, ale měla svou hrdost i styl. O Klause bych se zas tak nebála, získá tak sice další nepřátele z vlastní linie, ale pořád je nejsilnější upír na světě a taky nejfikanější. Navíc, i když už mu u Elijaha všechno jen tak lehce neprojde, stejně za ním pořád stojí jeho rodina. Davina sice není zrovna nejsympatičtější postava v TO, ale jako jediná si jde už od začátku za svým a nemění jen tak lehce strany, což cením. Jen doufám, že se Cami hodí do normálu, protože jak jsem jí měla ráda jako člověka, tak mě jako upír docela štve. A docela mě baví slovní přestřelky mezi Freyou a Lucienem.

 5. imp napsal:

  Taky je mi Ayi lítoo.. Karen má pravdu. Měla hrnost a styl a „páteř“, řekla bych. Když to tak vezmete, tak Elijak a Klaus jsou takoví vesměs bezpáteřní. Oni se sice pořád tváří, že jako Always and forever ohledně rodiny, ale to je dost sobecké. Aya chtěla lepší pozici pro všechny své „přátele“. Nevím, prostě se mi tak líbila. :))) A jako úplně záporná postava mi nepřišla. Jasně z pohledu původních ano, ale pro objektivního diváka ani ne :). Měla chemii a Elijahem. Ta jejich fight scéna byla jedna z mála ze scén, kde mi Elijah nevadil. :)

 6. Karen napsal:

  imp: A ty máš zase pravdu, že jsou Klaus i Elijah bezpáteřní. U Klause je to jasné, ale Elijah je pořád všeobecně brán jako ten ušlechtilý, přitom on je takový jen k hrstičce lidí, na kterých mu záleží, k ostatním (klidně i nevinným) je pěkně brutální. Vlastně mi poslední dobou přijde v tomhle směru i horší než Klaus. To, že měla Aya objektivně pravdu je taky fakt, ale my přece fandíme původní rodince, ne? :DD Každopádně Aya mi bude chybět. :)

Přidat komentář