Promo-video k 3×04

Vyšlo promo-video na čtvrtou epizodu „A Walk on the Wild Side„.
10 komentářů
 1. wnicka napsal:

  Tak…. 1) ten Lucien je dobrej magor, pobaví :)
  2) dobrá akce, líbí se mi hodně upíro-scén
  3) škoda, že hlavní zápletka celé série logicky nemůže nikdy vyústit v pravdu… To na tom nesnáším celé série TO… všichni víme, že kdyby Původní umřel, všichni umřou a nemohl by tak pokračovat ani seriál Deníků, který má ještě naplánováno několik řad…. To je prostě na tom to smutný….

 2. Karen napsal:

  wnicka: Tak vzhledem k tomu, že jak TVD, tak TO nemají aktuálně zrovna velkou sledovanost, tak tu ta možnost naopak je. :D
  Ale jinak je zatím třetí řada TO skvělá, žádná rodinná melodramata, děj není tak chaotický jak v předešlé sérii, nové postavy jsou zajímavé, Elijah je stejně badass a nad věcí, jako v době, kdy jsem si ho oblíbila a Cami ten nový sestřih moc sluší. Teď jen, jak dlouho jim to vydrží. :)

 3. kiki napsal:

  Skvely dil, nova zapletka me bavi a nove postavy taky, jsem dost zvedava jak to bude pokracovat. Prala bych TO mnohem vetsi sledovanost nez ma, bohuzel nevim jak dlouho serial s takovou sledovanosti vydrzi. Kazdopadne tahle serie je zatim o dost lepsi nez druha :)

 4. Megan napsal:

  TO mě baví čím dál více. Hayley to sekne, málokdy jí člověk vidí k křiklavějších barvách. Mám z té holky docela respekt. Elijaha už moc neřeším, at si je jaký chce. Marcel ho u mě nějak překonal.
  Ty nové zápletky se mi líbí a to jsem byla docela skeptik, i když je jasné, jak to dopadne. Lucien je fakt parádní, něco jako Nik, když se poprvé objevil v TVD.

 5. googlefan napsal:

  Rozbíhá se to dobře. Potěšil mě návrat Elijaha z dob 2.série Deníků, tak snad mu to vydrží. Klaus už zase vypadá, že se někam posune, ale stejně o 2 díly později se zase bude chovat vůči všem jako arogantní egocentrik. Nové postavy fajn a u prvních upírů je hezký, že evidentně pobrali chování svých stvořitelů.

  Ale asi nejzajímavejší mi přišel ten odkaz na děj Deníků. Takže nás možná čeká crossover.

 6. Karen napsal:

  googlefan: Se vším souhlas, akorát jsem nepostřehla ten odkaz na deníky?…Je ale fakt, že já už je ani moc nesleduju, protože mě na rozdíl od TO dvakrát nebaví.

 7. Kimi napsal:

  Sakra já ten odkaz taky nepostřehla.

 8. googlefan napsal:

  Lucien v jednu chvíli řekne že opět povstvává z popela jako Fénix. Vzhledem k tomu, že v Deníkách sehraje zásadní roli Fénixův kámen a celkově možnosti povstání, tak to nebude náhoda. Navíc se v jednom díle Originals opravdu má objevit Damon nebo Stefan.

  A Originals mají další sérii více méně jasnou, protože u každého seriálu co má 3 série a 66 dílů, tak u nich sledovanost není to hlavní (teda pokud nepadne do katastrofálních sfér). A hodně lidí to se seriálem vzdává, mají s ním několik problémů.

 9. Kimi napsal:

  Hmm, jenže Luciena měli popdálit, pohřeb na hranici… :-) Proto si myslím, že ten zmíněný Fénix, měl shořet a přesto povstal. Vstal z mrtvých, poněvadž měl v sobě Klausovu krev, neřekla bych, že k němu přiložili Fenixuv kámen. Ale ráda bych viděla nějaký crossover, bylo by to zajímavé. Doufám, že máš pravdu. :)

 10. Skříteček2 napsal:

  Souhlasím s Kimi, nemyslím si, že to byl přímo odkaz na Deníky, i když myšlenka je to zajímavá. :) Třetí série TO mě baví, Hayley mě baví, flashbacky mě baví, Cami mě baví, Elijah mě baví, zkrátka, jen tak dál. :)

Přidat komentář