Nová epizoda: 3×11 – Wild at Heart

the-originals_new_episodeDnes nám vyšel nový díl The Originals. Epizoda 3×11 nese název „Wild at Heart“.

Věřím, že odkazy ke stažení epizody na share-serverech nebo torrentech dokážete najít, těm ostatním popřípadě pomůže google.

Hudba z epizody bude později k nalezení na svém klasickém místě a titulky zde.

Jak jste si ho užili?
6 komentářů
 1. imp napsal:

  Jeden z nejlepších dílů 3. řady… emoce, ale přitom se nikam nic nežene. Nebudu řešit, jak se postavy vyvíjí, ale myslím, že je to přirozený, uvěřitelný a přesto zajímavý vývoj. Když vynechám svou šílenou averzi k Hayley a jejím kecům, díl neměl jedinou chybu. Aya je fakt krásná a mohla by pomalu a jistě začít zatápět hlavním hrdinům a do toho provokace Cami. No co víc si přát. Jen doufám, že naše milé „Trinity“ ještě zasáhne do děje. No ještě nás čeká crossover tak uvidíme, jak to celé scénaristé splácaj :).

 2. Karen napsal:

  Tak podle konce desátého dílu jsem usoudila, že bude z Cami alespoň dočasně docela mrcha, ale netušila jsem, že až taková. A taky, že to bude zrovna ona, kdo bude nakonec vlastnit jistou věc (nechci spoilerovat). A Klaus má pravdu s tím rodinným dědictvím, Kol se docela nadřel, aby to shromáždil. Hayley taky nemusím, ale na konci mi ji bylo docela líto. Jsem ráda, že se zas objevil sympaťák Josh, akorát bych uvítala víc Jasona Dohringa, zatím tam dělá spíš křoví. A pak samozřejmě potěšil starý známý, co se tam objevil. :)

 3. imp napsal:

  Karen: pravda, pravda…. Návrat Joshe je plus. S detektivem máš taky pravdu, jen je mi líto, že detektivní linie upadla v zapomnění a krimi linie už není.

 4. Karen napsal:

  imp: To mě taky mrzí…

 5. kiki napsal:

  velmi dobry dil, jsem rada, ze jsou joshua a davina zpet :)

 6. Megan napsal:

  Chování Cami se na Cami vůbec nepodobá. Upírství je změna, ale až taková ne! Vsadím se, že je připoutaná k Auroře a dělá, co po ní chce, jinak si to fakt nedovedu vysvětlit.
  Nebo, že by se už vykrádali i Star Wars? Darth O’Connell?

Přidat komentář