FAQ

>> Kdy bude další epizoda?
>> Kde stáhnu aktuální epizodu?
>> Kolik dílů má aktuální série?
>> Proč je (bude) pauza ve vysílání?
>> Kolik bude mít The Originals sérií?
>> Kdy budou české titulky?
>> Kde najdu anglické titulky?
>> Jak dostanu titulky do videa?
>> Kde najdu The Originals online?
>> Kdy budou vysílat The Originals v ČR?

Kdy bude další epizoda?

Nové epizody se na stanici CW vysílají v úterý večer, což v našem časovém pásmu znamená v noci z úterka na středu. Někdy se však stane, že je ve vysílání kvůli nějaké akci (či z jiných důvodů) přestávka a je tedy delší pauza mezi jednotlivými díly. Každopádně odpočet do odvysílání dalšího dílu je umístěn v záhlaví úvodní stránky.

Kde stáhnu aktuální epizodu?

Zpravidla několik hodin po odvysílání nové epizody je na fóru v sekci Download – Epizody založeno téma k aktuální epizodě, ve kterém jsou umístěny odkazy ke stažení (CZshare, Share-rapid, Webshare, či další share servery). Download sekce je však viditelná pouze pro registrované uživatele fóra, takže jestli chcete stahovat „od nás“, musíte se nejdříve registrovat (pokud jste tak již neučinili).
Další možností je navštívit například stránky www.rlslog.net, kde těch odkazů ke stažení z různých share serverů naleznete opravdu spousty.

Kolik dílů má aktuální série?

První série The Originals by měla mít 22 epizod. Může se však někdy v budoucnu stát (i když je to nepravděpodobné), že z nějakých důvodů bude mít série méně či naopak více epizod. V takovém případě vás ale budeme vždy informovat.

Proč je (bude) pauza ve vysílání?

The Originals se vysílají v klasické seriálové sezóně, která trvá od září do května. Stanice CW musí rozložit těch 22 dílů do těchto devíti měsíců. Jednoduchým logickým uvažováním však každému určitě dojde, že od září do května je to více týdnů než 22. Proto jsou třeba i několikatýdenní pauzy ve vysílání. Dalším důvodem pro pauzu jsou různé svátky, které mohou na čtvrtek připadnout, či nějaké nečekané události.

Kolik bude mít The Originals sérií?

To je ve hvězdách. Na tuto otázku vám nikdo nedokáže odpovědět. Vše záleží na sledovanosti a na ratingu, které pak udávají peníze z reklam. A CW žije prakticky jen z peněz za reklamu. Proto nikdo neví, po které sérii dostanou Originals stop.

Kdy budou české titulky?

České titulky vznikají na serveru CWZONE.CZ, takže kdy budou se musíte zeptat tam. Vězte ale, že ani oni sami přesně neví, kdy se jim podaří titulky dokončit. Záleží na spoustě faktorů, od pracovních a školních záležitostí počínaje, kvalitou časování konče. Proto je nejlepší sledovat jejich procentuální ukazatel a přibližný čas dokončení nad jejich shoutboardem.

Kde najdu anglické titulky?

Tohle je trochu ošemetná otázka, ne vždy se totiž nejrychleji objeví anglické titulky na tom či na tom serveru. Vždy je ale poté najdete na webu http://www.addic7ed.com. Avšak pozor – anglické titulky nevycházejí ihned s epizodou! Někdy se jedná o pár hodin, někdy třeba i o několik dní.

Jak dostanu titulky do videa?

Nejsnadnější způsob je ten, že video i titulky přejmenujete tak, aby měly stejný název a pak se titulky automaticky ve videu spustí. A nebo zapnete video a soubor s titulky přesunete na něj a ony se vloží.

Kde najdu The Originals online?

Z našeho webu nikdo aktuální epizody online nenahrává. Takže si musíte počkat, až to udělá někdo jiný. Samozřejmě se to uploaduje až poté, co jsou přeloženy české titulky. Většinou to bývá online ke shlédnutí druhý den (tedy v sobotu) nebo ještě v pátek večer. A kde? Zkuste použít google… a nebo třeba server zkouknito.cz.

Kdy budou vysílat The Originals v ČR?

Tak to opravdu nevíme. Jakmile se dozvíme více informací, najdete je samozřejmě u nás na webu.