Další čarodějka v ‚The Originals‘ obsazena

danielle_campbellJen pár dnů po obsazení Marcela do potenciálního spin-offu The Vampire Diaries nazvaného The Originals byla obsazena další postava čarodějky! Zahraje si ji Danielle Campbell a poprvé se objeví v backdoor pilotu Originals – epizodě TVD vysílané 25. dubna.

Danielle ztvární Davinu, mladou a problémovou čarodějku, která byla možná až přehnaně chráněna před samotným světem. Neví, jak svět funguje, což ji dělá skvělou a zároveň nebezpečnou. Je jemná a něžná, ale ne bez vlastních démonů.

The Originals se budou točit okolo Klause (Joseph Morgan), jenž se vrátí do francouzské čtvrti New Orleans, kterou pomáhal vybudovat. Setká se tam se svým bývalým chráněncem Marcelem (Charles Michael Davis). Dále budou v potenciálním spin-offu účinkovat Daniel Gillies (Elijah), Phoebe Tonkin (Hayley) a Daniella Pineda (čarodějka Sophie).

Danielle Campbell se narodila 30. ledna 1995 v americkém Chicagu. Nejvíce je známá rolí Gracey Hollander v seriálu Prison Break (Útěk z vězení). Vidět jsme ji mohli i v jedné epizodě seriálu Drop Dead Diva či ve filmu Prom.
2 komentáře
  1. klausicek napsal:

    ja som tuto postavu v originals nevidel v ktorej pasazi sa objavuje ??

  2. Sildenafil napsal:

    sildenafil

    sildenafil koupit…sildenafil cena..sildenafil praha

Přidat komentář