Comic-Con 2015: Informace z panelu

to_cc15_01Již potřetí měl na Comic-Conu v San Diegu seriál The Originals samostatný panel. V jednom z největších sálů byli přítomni herci Joseph Morgan (Klaus), Daniel Gillies (Elijah), Phoebe Tonkin (Hayley), Charles Michael Davis (Marcel), Danielle Campbell (Davina), Leah Pipes (Camille) a poprvé i Yusuf Gatewood (Vincent). K nim se připojili výkonní producenti Julie Plec a Michael Narducci.

Na konci druhé série, která skončila smrtí Esther a Dahlie, to vypadalo, že Mikaelsonovic sourozenci budou mít alespoň chvilku klid. Jenže jak hned zpočátku řekl Michael Narducci, opak je pravdou. Původní rodinku začne (opět) pronásledovat jejich minulost: „Hodně jsme mluvili o tom, jak jsou Mikaelsonovi naživu už přes tisíc let a že určitě přeměnili hodně lidí v upíry. Ti upíři vědí, že jakmile zemře Původní, zemře s ním celá jeho linie, jak jsme viděli u Finna a Kola. Co si však ti upíři ze všech třech zbývajících linií myslí o tom, že Mikaelsonovi stále žijí? To bude motivem třetí série,“ sdělil návštěvníkům panelu Narducci.

Jak lze vidět v nové scéně, která byla natočena pro závěrečný díl druhé série, avšak do této chvíle nebyla zveřejněna, tito upíři nejsou zrovna dvakrát nadšení. „Mikaelsonovi sice porazili své rodiče i svou zlou tetičku, jenže teď zažijí, jaké to je být být rodiči pro první linii přeměněných upírů. Jejich děti přicházejí do města s nabroušenou sekyrkou,“ dodala Julie Plec.

Boj o dítě

Jednou z dalších dějových linií ve třetí série bude „válka“ o malou Hope mezi Klausem a Hayley. Hayley je v současné době sice zasažena vlkodlačí kletbou, ale prý se nemusíme bát, Phoebe Tonkin se vrátí z masa a kostí. „Na začátku bude velký a násilný boj o opatrovnictví,“ řekla Plec s tím, že výsledek šarvátky rozhodne o tom, kdo se bude o Hope starat.

Můžeme však říct, že Klaus nebude mít výhradní péči o dítě: „Jako svobodný rodič si nepovede moc dobře. Sám ví, že mu to nejde, ale aspoň se snaží,“ uvedl Joseph Morgan. Že by mu pomohla Cami, ve které Klaus kromě dobra vidí i špetku zla? „V Cami je zatím nevyužitá temnota,“ dodala Leah Pipes.

Napětí můžeme očekávat i u Původních sourozenců, jelikož Klausovo jednání se ne vždy setká s pochopením. V příští sérii budeme více vídávat Freyu, která byla povýšena na hlavní postavu. A jak již bylo řečeno dříve, i ona bude pomáhat při výchově Hope…

Flashbacky

to_cc15_02Výkonní producenti sdělili, že ve třetí sérii bude hodně flashbacků do doby, kdy byl přeměněn první člověk na upíra. Uvidíme, jak se s upírstvím vypořádávali první přeměnění lidé a jaké jsou jejich životy v současné době. Čeká nás hodně násilí, když někteří půjdou ostatním doslova a do písmene po krku.

Julie Plec pak potěšila všechny fanoušky původního Kola – Nathaniel Buzolic se totiž jako Kol vrátí ve flashbacích: „Celou Původní rodinu uvidíme asi 10 let poté, co byly jejich životy převráceny naruby. Ukážeme, jak s přeměnou bojovali a jak se snažili přizpůsobit novému životu. A možná se dočkáme i Finna.“

Crossover

Ty, co doufají v crossover mezi The Originals a The Vampire Diaries, když se oba seriály budou nově vysílat ve stejný večer, asi moc nepotěšíme. Julie Plec sice připustila, že je fanouškem crossoverů, v současné době to však nejen kvůli časovému skoku v TVD není proveditelné. To ale neznamená, že se už nikdy žádného propojení obou seriálů nedočkáme.

Do debaty vstoupil i Michael Narducci, který mluvil o tom, že u TO a TVD nelze udělat obyčejný crossover jako v případě Arrow a Flashe, kdy se oba seriály mohou spojit třeba při honbě za nějakým zlončincem a pak se v pohodě a nenásilně rozdělit: „Často přemýšlím o tom, co by se stalo, kdybychom udělali crossover, který by příběhem silně ovlivnil oba seriály, a pak si musel jít každý seriál svou cestou. I kdybychom udělali jakýkoliv crossover, nikdy bychom nepřekonali očekávání fanoušků.“

S rozhodnutím se však čeká na showrunnerku obou seriálů, Julii Plec. Narducci pak se smíchem dodal, že by ani nebyl překvapen, kdyby se do mytologie zapracoval i její nový seriál Containment. :-)

Vlkodlaci, mořské panny, jednorožci a další…

I když musí stejně jako Hayley žít všichni vlkodlaci kromě jednoho dne v měsíci (úplňku) ve své vlčí formě, jen tak se jich v příští sérii nezbavíme. Aby se vrátili do své lidské podoby napořád, utvoří vlkodlaci mezi sebou různé aliance.

Na otázku, co by herci přáli svým postavám, Leah Pipes odpověla: „Jsem člověk, takže bych ráda zůstala živá!“ Phoebe Tonkin si myslí, že Hayley by chtěla, aby Hope prožila normální a šťastný život. Zato Danielle Campbell by ráda viděla Davinu létat, no a Yusuf Gatewood se nerad holí, takže by si přál, aby byl Vincent pořádně zarostlý.

to_cc15_03Jakou nadpřirozenou bytostí by herci chtěli být v reálném životě? Leah by nejraději byla čarodějnicí, Joseph a Daniel v souvislosti s Phoebe Tonkin a její roli v seriálu H2O – Stačí přidat vodu vtipkovali, že by rádi byli mořskými chlápky. Charles Michael Davis by chtěl být strašlivým drakem… nebo jednorožcem, za což si vysloužil velký potlesk fanoušků. A co Danielle Campbell? Ta odpověděla, že se vidí jako oslík ze Shreka. :-)

Zmíníme také dotaz jedné fanynky, která se zeptala, zdali stanice či studio nějak zasahují do natáčení, když je The Originals dospělejším a temnějším seriálem. Plec odpověla, že nikdy nebyl problém s vyrváním srdce z těla, proražením lebky, pobodáním, uražením hlavy, či dalšími podobnými věcmi. Když však natáčeli sexuální scénu mezi Marcelem a Cami, byly vystřiženy pohyby, které, jak velmi obrazně dodal Charles Michael Davis, vycházely z kyčlí, i když bylo v té samé epizodě brutálně zavražděno asi 17 lidí…

Kterému městu kromě New Orleans by Joseph a Daniel chtěli vládnout? Daniel prý New Yorku, protože to je nejlepší město na světě, Joseph by bral Londýn.

Za nejlepší dotaz všech dob však Julie označila otázku, jakou smrtí by chtěli herci v seriálu zemřít. Joseph chce být zabit Elijahem, Daniel pak zase Klausem – prý by si mohli navzájem probodnout srdce. Leah odpověděla, že pokud by Cami měla zemřít, ráda by v sobě měla upíří krev. Phoebe naopak zemřít nechce vůbec. Charles pak vtipkoval, že Davina by určitě nejraději zemřela v náručí Kola a také Kaleba. :-)

Jak lze z předchozích řádků vyčíst, celých 50 minut se neslo ve velmi uvolněné atmosféře, herci často vtipkovali a navzájem se škádlili. Produkce třetí série The Originals ještě nezačala, na televizní obrazovky se však první díl dostane 8. října. Těšíte se?

to_cc15_04
9 komentářů
 1. Nicole napsal:

  Moc děkuji za článek, super čtení :)

 2. Camrey napsal:

  Parádní :3 Přetahovaná o Hope mezi Nickem a Hayley to bude zajímavé :D A nová zápletka s upíry z první linie? To jsem si vždycky přála vidět jaké to bylo a Nate v dalších flashbacích :3 :3 Alespoň že tak .. i když stále doufám v jeho plný návrat. Stejně bude vše okolo Daviny jen jak přivést Kola zpět.. XD :3 :3 Doufám že těch flashbaků bude víc než hodně :D :D Navíc vidět jak se původní rodinka učila být upíry atd… no prostě paráda, třetí řada vypadá ještě líp než jsem čekala :))

 3. Karen napsal:

  Flashbacky z doby po přeměně a staří upíři, to zní dost zajímavě, na to se těším. Zato vlkodlaci mě doposud dost nudili, takže bez nich bych se v pohodě obešla (nebo tam místo Jacksona a spol dosadila nějaké pořádné postavy) a to ani nemluvím o Hayley. Já už začínám být na tu pokryteckou podrazačku vysloveně alergická, nehledě na to, že tahanice o Hope už mě taky nebaví. Vlastně bych docela ubrala na vnitřním rodinném drama a přivítala nějakou pořádnou zápletku, jako v první sérii.

 4. Megan napsal:

  Já začínám naopak tvrději fandit Hayley. Ale těším se, jen by se mohla přestat řešit minulost a mohl by příjít záporák, který má v plánu i jiné věci, než níčit rodinné vztahy. Nemusel by mít s Původními vůbec nic společného.

 5. Akča napsal:

  Podla mňa už su vsetci nepriatelia v TO okrem čaodejníc absurdní.(SPOILER!!!!) Dahlia zničila white oak stake takže teraz už ich nemože zabiť nikto okrem poriadne nabitých čarodejníc(ako napr.Bonnie v 2.sérii TVD)

 6. imp napsal:

  zní to zajímavě…až na hayley, hpe a vlkodlaky..jak už někdo psal, je to totálně ohrané :( :( ale jinak se fakt těším :) :) I na Vincenta a jsem zvědavá na Freyu …. :)

 7. Naty napsal:

  Super moc pěkný článek :)

 8. Agi napsal:

  Objeví se v seriálu herec Daniel Sharman který hrál Kaleba ?????

 9. imp napsal:

  Jen by mě zajímalo :D (trochu mimo téma), proč u TO nejsou k nalezení žádné bloopers (ani u 1S – prostě jsem nic nenašla), ale k TVD bez problému :D

Přidat komentář