Chystají se knihy o Původních!

to_bookRodinka Původních je na světě již přes tisíc let. Takže můžeme s klidem říci, že toho za ta léta prožili opravdu hodně! A proto se s požehnáním scenáristky a výkonné producentky The Vampire Diaries a The Originals, Julie Plec, vydá v příštím roce knižní trilogie právě o Původních…

Možná jste o tom slyšeli už dříve, tato informace není úplně nejčerstvější, avšak dnes se na serveru ew.com objevily obálky a popisy všech tří knih. V tomto článku tak přinášíme jejich překlad.

Název: The Originals: The Rise (Původní: Vzestup)
Vydání: únor 2015
Popis: Původní sourozenci doufají, že s příchodem do New Orleans v roce 1722 uniknou své nebezpečné minulosti. Avšak když se Klaus zamiluje do nesprávné ženy, když Elijah hledá místo, které by mohli nazývat domov, a když Rebekah pronikne do vojenského tábora ve snaze najít spojence, dají do pohybu řetěz událostí, které by jim mohly zničit jejich nový život.

Název: The Originals: The Loss (Původní: Ztráta)
Vydání: duben 2015
Popis: Klaus, Elijah a Rebekah konečně přemohli čarodějky a vlkodlaky, a vybojovali tak nadvládu nad New Orleans. Avšak aby získal věc, po níž nejvíce touží, musí Klaus důvěřovat čarodějce, která by mohla na celou jeho rodinu uvalit starodávnou kletbu.

Název: The Originals: The Resurrection (Původní: Vzkříšení)
Vydání: červen 2015
Popis: Sourozenci Mikaelsonovi jsou rozhodnuti, že New Orleans bude navždy patřit právě jim. Jenže když se Elijah zblázní do krásné čarodějnice a Rebekah nachází klíč k nesmrtelnosti její rodiny, otěže jsou v Klausových rukou. Jeho touha po pomstě a moci může rozdělit tuto rodinu navždy…
11 komentářů
 1. LexinQa napsal:

  Už sa teším :D

 2. Tyna napsal:

  Tak teda za mě taky palec nahoru, jsem nečekala toto :D

 3. Emma Caitlin napsal:

  Kéž bych je už měla doma… :)

 4. Marťa napsal:

  Velkou radost z toho nemám, protože psát knížky podle seriálu mi nepřijde jako nejlepší nápad, ale jestli je potom budou mít v knihovně, tak si je asi přečtu. :) A kdo to bude psát se neví? :)

 5. Camrey napsal:

  Boží fotky :3 :3 a boží správa! :3 určitě si přečtu i když u toho budu nadávat proč to udělali tak debilně a jaktože tohle a tamto.. :D :D prostě bomba :3

 6. Daninka napsal:

  Knížky přece psala Plecka.

 7. Tyna napsal:

  Ale oni to nebudou psát podle seriálu, ne? Jestli jsem to pochopila z popisků, tak knihy budou o jejich životech, než začaly seriály. Což mě vždycky zajímalo :)

 8. Timmy napsal:

  budu knihy aj v slovenčine (alebo aspon češtine) či len v angličtine?

 9. Tereza Nováková napsal:

  Jsou knihy vydané už i v češtině? Děkuji

 10. charlotte napsal:

  Budu knihy v cestine alebo slovencine?

 11. Nikol napsal:

  Budou knihy i v češtině?

Přidat komentář