Camille v ‚The Originals‘ obsazena

leah_pipesJak určitě víte, stanice CW chystá na 25. dubna epizodu Vampire Diaries, což bude tzv. backdoor pilot pro spin-off Deníků nazvaný „The Originals“. Hodně postav bylo již obsazeno dříve, tak teď tu máme další… postavy Camille se zhostí mladá herečka Leah Pipes.

Camille bude studentka psychologie na vysoké škole a bude studovat chování lidí, kteří si nejsou vědomi, že vedle nich existuje i nadpřirozený svět.

The Originals se budou točit okolo Klause (Joseph Morgan), jenž se vrátí do francouzské čtvrti New Orleans, kterou pomáhal vybudovat. Setká se tam se svým bývalým chráněncem Marcelem (Charles Michael Davis). Dále budou v potenciálním spin-offu účinkovat Daniel Gillies (Elijah), Phoebe Tonkin (Hayley), Daniella Pineda (čarodějka Sophie) a Danielle (čarodějka Davina).

Leah Pipes se narodila 12. srpna 1988 v Los Angeles. Znát ji můžeme například ze seriálů Lost at Home, Life Is Wild a The Deep End, či z epizodních rolí v seriálech Sběratelé kostí, Shark, Drzá Jordan, Posel ztracených duší a Terminator: The Sarah Connor Chronicles.
Přidat komentář